Worki filtracyjne stalowa wola

Odpylacze workowe, dzięki dużemu asortymentowi w perspektywy worków filtracyjnych z dalekich tematów również o oryginalnym kształcie oraz dużym systemie czyszczenia, zaczynając od mechanicznego po system przedmuchowy i zamykanie brudu sprężonym powietrzem, znajdują swoje zastosowanie niemal w dowolnej gałęzi przemysłu, w którym istnieje problem z złym powietrzem zachodzącym w ciągu przemysłowym.

Bardzo łatwe - filtry modułowe, które brane są głównie w sferze drzewnej i meblarskiej, bardzo dobra realizują swoją pracę oraz przy odciąganiu innych typów pyłów, np. papier, tworzywa sztuczne, itp. W domowej ofercie mamy zarówno wielkie części modułowe mogące służyć wielkie hale produkcyjne jak także niskie odpylacze stacjonarne wykorzystywane indywidualnie dla jednych maszyn.

Odpylacze kartridżowe mimo małych gabarytów ukazują się całą powierzchnią filtracyjną. Traktowane są do szczupłych i małych pyłów. Odpylacze kasetonowe są stosowane w filtracji przemysłowej o niskich stężeniach pyłów. Z ciekawości na własną formę są szeroką powierzchnię filtracyjną.

Dużo istotna gama proponowanych odpylaczy umożliwia nam odpowiedni dobór maszyny do potrzeb konsumenta. Więcej danej o własnej możliwości można zyskać na swej stronie internetowej lub kontaktując się z nami bezpośrednio.

Oferowane przez nas urządzenia odpylające są przydatne w możliwości przeciwwybuchowej co oznacza, iż to odpylacz wykonany razem z przepisami zamkniętymi w unijnej dyrektywie atex, z angielskiego "atex dust collector".

Zastosowanie: - pyły, trociny, wióry czerpiące z obróbki drewna - pył szlifierski z opiłkami różnorodnych materiałów - mgła olejowa, itp.

Zachęcamy do poznania się z nowym odpylaczem filtracyjnym o modułowej konstrukcji, który dzięki swojej stabilnej budowie, wielofunkcyjności, możliwości stosowania różnych konfiguracji, sposobie opróżniania oraz czyszczenia rękawów filtracyjnych, znajdzie dodatkowo w Twojej głowie wykonanie i pozwoli utrzymać w nim czystość, a w porządku zimy w planie recyrkulacyjnym odzyska ciepłe powietrze z powrotem na halę.