Program dla firm kurierskich

PC Market firmy Insoft to głównie elastyczny program, zarówno dla mniejszego biznesu kiedy oraz dla supermarketu - a wszystko zawdzięczamy budowie modułowej. Moduł kluczowy istnieje w zakresie kieszeni nawet początkującego przedsiębiorcy. W liczbę rozwoju jednostki można modyfikować ją o nowe elementy. PC Market jest równym w obsłudze programem, dzięki czemu chętnie chciany jest poprzez polskich użytkowników. Najnowsza wersja Pc Market 7 to oprogramowanie dedykowane dla dorosłych sieci handlowych.

mikroskopy zeissKamery mikroskopowe, labolatoryjne ZEISS,MOTIC - Mikroskopy

Co uzyskasz stosując PC Market? W każdym elemencie będziesz wiedział ile zarabia Twój sklep. Program bezbłędnie Ci więc wyliczy. Sprawdzisz jakie przedmioty najchętniej kupują Twoi klienci, albo których nie kupują wcale. Program podpowie, który dostawca umożliwia Ci najgorsze ceny. Zwykle będziesz na bieżąco z rozliczeniami: kto i ile bierze Ci też wpłacić pieniędzy. W jakiejś chwili program określi jaką sumę pieniędzy tworzysz w szufladzie na pieniądze. Możesz zaoszczędzić mnóstwo czasu na wprowadzaniu dokumentów dostaw. Wystarczy, że  Twój dostawca wyśle Ci je przez Internet. Szybciej wykonasz inwentaryzację, a szczególnie wtedy, gdy skorzystasz spośród porady kolektorów informacji. Sam i już wydrukujesz etykietki na półki. Możesz sam zaprojektować nalepkę towarową dla naszego biznesu. Podczas dostawy program sam je wydrukuje dla innowacyjnych produktów. Dzięki pomocy z drukarkami kodów kreskowych wydruk kilkuset etykiet na materiały, to kwestia zaledwie kilku sekund.

Na krajowym rynku oprogramowania dla placówek handlowych działa kilkanaście jednostek. Najpopularniejsze programy to m.in.: PC-Market, Merkury, Sklep 2000. Drinkom z najpopularniejszych jest program PC-Market.

Przygotowany jest do prowadzenia sklepem, supermarketem, hurtownią lub siecią sklepów. Używa go już ponad trzy tysiące placówek handlowych. Lekki i otwarty w obsłudze, w nieświadom sposób pozwala zarządzać asortymentem towarowym oraz listą konsumentów. Na właściwą uwagę zasługuje bogato wyposażony moduł analiz i raportów.

O wyborze tego programu zadecydowało kilka czynników. Przede każdym jest łatwy, obsługuje wiele typów dokumentów handlowych i magazynowych oraz bezbłędnie współpracuje z grupą otwartych na zbycie urządzeń fiskalnych, a i wszelkiego typu sprzętem, który ważna ustalić w placówkach handlowych: wagi etykietujące, skanery cen, kolektory danych lub drukarki.